Наказ про переведення учнів до наступних класів

Ліцей «ПРЕСТИЖ»
 
НАКАЗ
 
27.05.2016                                                           м. Київ                                              № 9

 
Про переведення учнів
5-8,10 класів
до наступних класів

 
 
 Відповідно до Інструкції про переведення та випуск учнів навчальних  закладів системи загальної середньої освіти усіх типів і форм власності, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 14 липня 2015 № 76219, на підставі річного оцінювання, рішення педагогічної ради від 26.05.2016  протокол № 5
 
 
НАКАЗУЮ:
1.Перевести до наступних класів:
до 6 класу:

  1.  
Алєскеров Артем Русланович
  1.  
Береза Кирило  Миколайович
  1.  
Вільженко Кирило Юрійович
  1.  
Жданов Сергій Максимович
  1.  
Ковальчук Ярослав Ігорович
  1.  
Коросташевич Марія Ярославівна
  1.  
Лєвикіна Яна Євгеніївна
  1.  
Лопатинська Марія Юріївна
  1.  
Марченко Єва Андріївна
  1.  
Мельникова Анастасія Євгеніївна
  1.  
Нагорний Андрій Олександрович
  1.  
Новицький Леонід Костянтинович
  1.  
Олійник Леонід Юрійович
  1.  
Опря Богдан Антонович
  1.  
Пацюк Максим Віталійович
  1.  
Свінтіцька Софія Валеріївна
  1.  
Саковская Юлія Вадимівна
  1.  
Снаговська Катерина Сергіївна
  1.  
Снєжко Степан Юрійович
  1.  
Христосенко Валерій Сергійович
  1.  
Циганенко Олександр Олександрович
  1.  
Юрчук Ірина Олександрівна
  1.  
Ашаренков Павло Олегович
  1.  
Васильчук Анастасія Сергіївна
  1.  
Дишлева Софія Володимирівна
  1.  
Карась Лев Олександрович
  1.  
Кітаєвський Михайло Олексійович
  1.  
Кір’ян Анна Андріївна
  1.  
Кузовков Андрій Петрович
  1.  
Кучинський Даніїл Віталійович
  1.  
Коваленко Олександра Вадимівна
  1.  
Кременчуцька Анастасія Андріївна
  1.  
Міцюк Антон  Сергійович
  1.  
Музальов Кирило Олександрович
  1.  
Науменко Михайло Андрійович
  1.  
Перехрестенко Анастасія Олександрівна
  1.  
Потаскалов Олександр Вадимович
  1.  
Русняк Дмитро Андрійович
  1.  
Сапельнік Дмитро Валерійович
  1.  
Ткачевська Анна Павлівна
  1.  
Хлистова Владислава Русланівна
  1.  
Шевцов Олександр Олександрович
  1.  
Шкуро Поліна Максимівна
  1.  
Шурига Марат Ігорович
  1.  
Яцишин Олександр Анатолійович

 
до 7 класу:

  1.  
Войтушенко Анна Володимирівна
  1.  
Вороновіч Максим Павлович
  1.  
Горянська Анастасія Олександрівна
  1.  
Журавльов Єгор Русланович
  1.  
Зінов’єв Кирило Дмитрович
  1.  
Кабачук Юрій Васильович
  1.  
Корж Катерина Тарасівна
  1.  
Корнійчук Олег Андрійович
  1.  
Лихвар Маргарита  Іванівна
  1.  
Марусик Катерина Романівна
  1.  
Мітюшкін Богдан Сергійович
  1.  
Петров Іван Віталійович
  1.  
Рибалко Максим Костянтинович
  1.  
Романчук Артем Олександрович
  1.  
Тарнавський Ярослав Михайлович
  1.  
Титаренко Таісія Володимирівна
  1.  
Тітов Роман Едуардович
  1.  
Флінт Анастасія Павлівна
  1.  
Харчук Антон Віталійович
  1.  
Хованська Анастасія Дмитрівна
  1.  
Шабацька Вікторія Олегівна
  1.  
Шаревич Єгор Михайлович
  1.  
Артеменко Євгеній Михайлович
  1.  
Бесчастна  Каріна Павлівна
  1.  
Блонський Олексій Вікторович
  1.  
Богачкін Федір Олексійович
  1.  
Бойко Платон Андрійович
  1.  
Веселовська Софія Олексіївна
  1.  
Воднєв Денис Євгенійович
  1.  
Гуменюк Олеся Богданівна
  1.  
Довбиш Катерина Кирилівна
  1.  
Дубас Дмитро Олександрович
  1.  
Жданов Олександр Максимович
  1.  
Коломієць Павло Романович
  1.  
Куделя Вероніка Віталіївна
  1.  
Лісун Павло Юрійович
  1.  
Максимов Єгор  Дмитрович
  1.  
Мельник Марк Олегович
  1.  
Мокляк Єлизавета  Денисівна
  1.  
Найда Даніїл Вікторович
  1.  
Симоненко Данило Валерійович
  1.  
Суховій Анастасія Сергіївна
  1.  
Черненко Варвара Сергіївна
  1.  
Яценко Марія Юріївна

 
 
 
 
 
 
до 8 класу:

  1.  
Александров Олег Едуардович
  1.  
Варданян Тігран Саргісович
  1.  
Золотова Ярослава Андріївна
  1.  
Івлєв Антон Володимирович
  1.  
Коберник Юлія Максимівна
  1.  
Коваленко Віталія Петрівна
  1.  
Корома Андрій Васильович
  1.  
Корома Максим Васильович
  1.  
Клюєва Анастасія Олександрівна
  1.  
Мамишева Валерія Максимівна
  1.  
Маршал Матвій Сергійович
  1.  
Пушкарь Олександра Олександрівна
  1.  
Стеценко Олег Геннадійович
  1.  
Ємець Марія Андріївна
  1.  
Сальников Роман Вадимович
  1.  
Рижошенко Анастасія Юріївна
  1.  
Бахмутов Олександр Олександрович
  1.  
Коломієць Роман Романович
  1.  
Кузьменко Олег Євгенійович
  1.  
Лештаєв Олександр Олексійович
  1.  
Мазур Олександр Олексійович
  1.  
Мусієнко Дар’я Сергіївна
  1.  
Надашкевич Ольга Сергіївна
  1.  
Петрова Соф’я Сергіївна
  1.  
Погорєлов Ярослав Всеволодович
  1.  
Раздоріна Анна Олександрівна
  1.  
Скуратівська Марія Сергіївна
  1.  
Стожок Анастасія Ігорівна
  1.  
Стороженко Вадим Андрійович
  1.  
Стрєлова Єлизавета Андріївна
  1.  
Чумак Єлизавета Романівна
  1.  
Щеголєва Ніка Олександрівна
  1.  
Тірин Єлізавета Сергіївна

            
до 9 класу:

  1.  
Глухенький Дмитро Сергійович
  1.  
Гриценок Олександр Андрійович
  1.  
Гриців Владислав Сергійович
  1.  
Громницька Алла Валеріївна
  1.  
Клименко Дмитро Володимирович
  1.  
Михно Таісія Валентинівна
  1.  
Осьмак Анастасія Антонівна
  1.  
Паламарчук Тетяна Василівна
  1.  
Пухілей Андрій Вікторович
  1.  
Павський Денис Олексійович
  1.  
Сергєєва Діана Андріївна
  1.  
Соломаха Вікторія Василівна
  1.  
Тарасенко Анастасія Андріївна
  1.  
Терещенко Кирило Михайлович
  1.  
Хацько Олександра Денисівна
  1.  
Чумак Гліб Романович
  1.  
Цибенко Дар’я Юріївна
  1.  
Андрущенко Аліна Віталіївна
  1.  
Бережанська Тетяна Вікторівна
  1.  
Венедиктова Мілена Андріївна
  1.  
Інь Андрій Цзіньжун
  1.  
Коваленко Анна Вадимівна
  1.  
Лісовик Софія Олександрівна
  1.  
Ліщук Віктор Олександрович
  1.  
Малевська Валерія Анатоліївна
  1.  
Мачуха Єлизавета Юріївна
  1.  
Нежива Анна Вячеславівна
  1.  
Оністрат Остап Андрійович
  1.  
Саприкін Віктор Артемович
  1.  
Старкова Олександра Сергіївна
  1.  
Суховій Катерина Сергіївна
  1.  
Щербатюк Аліна Олексіївна

 
до 11 класу:

  1.  
Арзуманян Маріанна Юриківна
  1.  
Абу Шамала Амір Махер
  1.  
Беленок Дарина Олександрівна
  1.  
Власенко Світлана Тарасівна
  1.  
Володько Анна Сергіївна
  1.  
Григор’єв Станіслав Валерійович
  1.  
Данілочкін Владислав Юрійович
  1.  
Зубар  Тимофій Андрійович
  1.  
Королюк Анастасія Леонідівна
  1.  
Луценко Дмитро Юрійович
  1.  
Новицька Катерина Євгенівна
  1.  
Остапович Оксана Вячиславівна
  1.  
Паламарчук Юлія Василівна
  1.  
Разуванова Аліна Костянтинівна
  1.  
Разінкін Михайло Віталійович
  1.  
Рекал Дмитро Олександрович
  1.  
Рогач Дарина Сергіївна
  1.  
Старчевий Анатолій Олегович
  1.  
Тацишин Богдан Вадимович
  1.  
Цивінська Наталія Миколаївна
  1.  
Цуркан Артем Андрійович
  1.  
Черненко Олексія Сергійовича
  1.  
Шаленко Вікторія Сергіївна
  1.  
Литвинова Елена Геннадіївна

 
2.Класним керівникам:
2.1. На сторінці зведеного обліку навчальних досягнень учнів класного журналу зробити записи про переведення учнів до наступних класів з зазначенням рішення педагогічної ради (дата і номер) до 02.06.2016
3.Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з НВР Вакульчик Л.Г.
Директор                      В. Турчина

Звіт про результати фінансово-господарської діяльності з червня 2015 року по червень 2016 року

Звіт
про результати фінансово-господарської діяльності
 з червня 2015 року по червень 2016 року

Ліцей “Престиж” м. Києва розвивається завдяки підтримці благодійного фонду, з яким укладено договір про співробітництво. Відповідно до Закону України «Про благодійництво та благодійні організації», Статутних цілей   та благодійної програми “Підтримка та розвиток ліцею “Престиж” фонд сприяє розвитку ліцею, покращенню його матеріально-технічної бази, надає благодійну допомогу творчій обдарованій молоді та працівникам Ліцею.
У 2015-2016 навчальному році за сприянням Благодійного Фонду «Столична освіта» була проведена така робота :
І. Зміцнення матеріально-технічної бази:

  • замінили старі вікна на металопластикові в кабінеті №10;
  • здійснили ремонт коридору на ІІ поверсі;
  •  заправили вогнегасники.

Придбано:

  • лічильник газовий та встановлення – 1 шт.
  • столи комп’ютерні – 12 шт.
  • ростомір – 1 шт.
  • шпалери – 3 шт.
  • ламінат Дуб– 4 шт.

Всього на суму: 34477,67
 
     ІІ. Облаштування території Ліцею:

  • систематично вивозиться  листя та будівельне сміття з території Ліцею;
  • проведено санітарну обрізку кущів, дерев;
  • здійснюється постійно благоустрій всієї території Ліцею.

 
ІІІ. Придбання ТЗН:

  • комп’ютер у комплекті – 6 шт.
  • Багато функційний пристрій А 4 – 1 шт.
  • принтер – 1 шт.
  • проектор – 5 шт.
  • кріплення для проекторів –7 шт.
  • екран проекційний – 1 шт.
  • фотоапарат – 1шт.
  • мультимедійні акустичні системи – 5 шт.
  • системні блоки – 3 шт.
  • лампи для проектора – 3 шт.
  • клавіатури та миші – 6 шт.
  • Радіомікрофон – 2шт.

Всього на суму:  142798,14
 
ІV. Забезпечення навчально-виховного процесу:

  1. Організовано забезпечення канцелярськими , господарськими товарами, миючими та санітарно-дезинфікуючими засобами;
  2. Постійно проводиться обслуговування комп’ютерної техніки (ремонт та заправка принтерів,   ксероксів);
  3. Здійснена  підписка періодичних видань на рік;
  4. Закуплено методичну та навчальну  літературу.

 
Придбано:

  • математичний набір (великі лінійка, циркуль, транспортир);
  • стенди для бібліотеки  та кабінетів;
  • комплект стендів для кабінету математики;
  • комплект стендів для інформації;
  • медикаменти;
  • набори для дослідів кабінет хімії;

Закуплено спортивний інвентар, а саме:

  • стіл тенісний – 1 шт.
  • тенісний набір – 1 шт.
  • еспандер  – 20 шт.
  • м’яч гандбольний – 1 шт.
  • м’яч футбольний – 3 шт.
  • м’яч волейбольний – 2 шт.
  • ситка для м’ячів – 1 шт.
  • бадмінтон (набор) – 5 шт.
  • волани пластикові – 3 шт.
  • обручі гімнастичні – 4 шт.

Всього на суму:  142680,29
 
V. Підтримка обдарованої молоді:   

  • разові стипендії переможцям олімпіад та конкурсів МАН;
  • разові стипендії ліцеїстам, які беруть активну участь в житті Ліцею;
  • щомісячна стипендія переможцям конкурсу «Семестр»;
  • цінні подарунки Відмінникам навчання;
  • цінні подарунки ліцеїстам, які беруть участь у творчих конкурсах різного рівня;
  • екскурсійно-виховні заходи.

Всього на суму:  52186,10
 
Заступник директора з АГР                                           О.Любиченко
 
Директор                                                                         В.Турчина
 
Голова БР                                                                        Г.Скупов
 
 
 

Конкурс "Класний керівник року-2015"

Наші найщиріші вітання!
           Увесь педагогічний колектив, а також учні та батьки ліцею, щиро вітають Дворнік Аліну Володимирівну, яка посіла  II місцем у районному етапі конкурсу "Класний керівник року-2015"!
         Бажаємо Вам, Аліно Володимирівно, подальших успіхів і здобутків! Сподіваємося, що конкурс розкрив перед Вами нові обрії, можливості щодо пізнання себе та світу! 

         Дякуємо за Вашу фахову майстерність, за відповідальне ставлення до виховання і навчання учнів, за активну громадянську позицію.

Нехай Ваша самовіддана праця буде легкою і радісною, сповненою творчістю та натхненням до нових звершень. 

         Бажаємо,  щоб Ваша учительська праця приносила лише відчуття задоволення від реалізації поставлених цілей, а любов та повага учнів надихали на створення нових ідей.

 
 
 

Звіт директора Ліцею по підсумкам 2014 – 2015 навчального року

 

 

Організаційні питання навчального року
В ліцеї   „ Престиж” відповідно до ст. 36 Закону України «Про освіту», ст. 11 Закону України «Про загальну середню освіту», до Положення «Про порядок здійснення інноваційної освітньої діяльності», затвердженого наказом МОН, молоді та спорту України від 30.11.2012 р. №1352, наказу Міністерства освіти і науки України №1268 від 05.11.2014 з метою створення відповідних умов для фізичного і психологічного розвитку здорової особистості в Ліцеї організовано дослідно-експериментальну роботу Всеукраїнського рівня за темою: «Концептуальні засади створення навчально-інженерного середовища в ліцеї «Престиж» м. Києва» , яка проводиться у співпраці з Інститутом педагогіки НАН України .
Керівник – Топузов Олег Михайлович, доктор педагогічних наук, професор, директор Інституту Педагогіки НАПН України.
Наукові консультанти:
Глобін Олександр Ігорович – кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник, завідувач лабораторії математичної та фізичної освіти Інституту педагогіки НАПН України;
Лапінський Віталій Васильович – кандидат фізико-математичних наук, доцент,  завідувач лабораторії навчання інформатики Інституту педагогіки НАПН України;
Тимошенко Юрій Олександрович – кандидат технічних наук, доцент, заступник декана ІПСА НТУУ «КПІ»
Ліцей “Престиж” у 2014-2015 н. р. здійснював  навчання учнів з 5-го по 11 клас. Мова навчання – українська. Вивчаються іноземні мови: англійська, німецька або польська, російська (факультативно). У 5-х – 7-х класах організована допрофільна підготовка та додатково викладаються предмети: логіка, інформатика, англійська мова (англомовний клуб), математика. Профільне навчання учнів 8-11 класів за профілями: фізико-математичного, прикладної математики та поглиблено вивчаються предмети: математика, фізика, інформатика, англійська мова.
В Ліцеї «Престиж» працюють досвідчені педагогічні кадри.
Одним із головних питань оптимальної та якісної організації навчально-виховного процесу в Ліцеї є укомплектованість на початок навчального року педагогічними кадрами з відповідною фаховою освітою та відповідність освіти педагогічних працівників займаним посадам.
        При  розстановці кадрів адміністрація Ліцею враховує кваліфікацію вчителя, результативність роботи його в попередні роки, рекомендації профспілкового комітету з метою соціального захисту учасників навчально - виховного процесу, віковий  склад педагогів та досвід їх роботи, результати анкетування батьків та учнів.
        Ліцей повністю укомплектований педагогічними кадрами. Згідно розстановки педагогічних  кадрів працюючих не за фахом немає.
Формування та становлення педагогічного колективу ліцею «Престиж»
Навчальні
роки
Всього
педпра-
цівників
З них категорії Пед. звання Наук. діяльність. «Відмінник
освіти»
Шт. Сум вища I II Спец Вч. метод. Сташ. вч. аспірант Канд. наук
2006-2007 30 18 12 19 3 4 4 3 5 - 1 2
2007-2008 37 25 12 19 8 2 8 2 6 2 - 5
2008-2009 43 33 10 23 8 5 7 3 8 2 - 5
2009-2010 52 42 10 20 7 9 16 4 8 5 - 5
2010-2011 47 39 8 19 6 7 15 4 6 4 1 4
2011-2012 44 37 7 20 7 10 7 5 7 3 2 4
2012-2013 47 37 10 20 7 10 10 5 6 3 2 4
2013-2014 49 37 12 20 8 8 13 5 6 3 3 4
2014-2015 52 43 9 22 8 8 14 7 7 2 4 4
 
У 2014-2015 р. середній вік педагогів складає  45 років, в т. числі:
понад 50 років..........14(27 %)
від 40 до 50 років......11(21 %)
від 30 до 40 років......7(13 %)
до 30 років................ 20 (39 %)
 
У 2014-2015 н. р. в Ліцеї було атестовано 9 педагогічних працівників.
Рішення атестаційної комісії Ліцея у поточному навчальному році було наступним:
Порушити клопотання перед районною атестаційною комісією про:
  1. Підтвердження кваліфікаційної категорії «Спеціаліст вищої категорії» та звання «вчитель-методист» викладачу математики Буковській Оксані Іванівні;
  2. Підтвердження кваліфікаційної категорії «Спеціаліст вищої категорії» та звання «вчитель-методист» викладачу української мови та літератури Тананай Тамарі Миколаївні;
  3. Підтвердження кваліфікаційної категорії «Спеціаліст вищої категорії» та звання «вчитель-методист» викладачу історії Плебанському Михайлу Володимировичу;
  4. Підтвердження кваліфікаційної категорії «Спеціаліст вищої категорії» та встановлення звання «старший вчитель» викладачу фізичної культури, ОЗ Домрачевій Людмилі Василівні;
  5. Підтвердження кваліфікаційної категорії «Спеціаліст вищої категорії» викладачу хімії, біології Томченко Наталії Петрівні;
  6. Встановлення кваліфікаційної категорії «Спеціаліст вищої категорії»
викладачу математики Росохатій Катерині Миколаївні;
  1. Встановлення кваліфікаційної категорії «Спеціаліст першої категорії» викладачу англійської мови Фрол Марії Анатоліївні;
  2. Встановлення кваліфікаційної категорії «Спеціаліст першої категорії» викладачу викладачу математики  Волошеній Вікторії Вікторівні
  3. Встановлення кваліфікаційної категорії «Спеціаліст першої категорії» практичному психологу Подгорному Віталію Едуардовичу.
 
Згідно з річним планом роботи Ліцею на 2014-2015 навчальний рік педагогічний колектив продовжив роботу по реалізації ліцейної проблеми: «Формування та вдосконалення ключових компетентностей ліцеїстів як складова  підвищення якості навчально-виховного процесу в умовах передпрофільного, допрофільного та профільного навчання» в рамках якої працював над єдиною методичною проблемою: «Діяльнісна складова передпрофільного, допрофільного та профільного навчання – необхідна умова якісного
навчання».
Забезпечення обов’язкової освіти
У 2014-2015 навчальному році у Ліцеї було 11 класів, в яких навчалося 232 учнів та діяли дві групи продовженого дня, що необхідні для функціонування Школи повного дня. Контингент учнів Ліцею:
5-ті класи – 47 учнів
6 клас – 47 учнів
7-мі класи – 40 учнів
8 - мі класи – 22 учнів
9 – ті класи – 34 учень
10-й клас – 24 учнів
11-ті класи – 18 учнів
 Дітей пільгових категорій:
-             напівсиріт - 4
-             з багатодітних сімей - 7
-             дітей, що постраждали від аварії на ЧАЕС – 2
-             дітей-інвалідів – 2
-             дітей з неповних сімей – 1
Протягом навчального року з ліцею вибуло 7  учнів, прибуло 8  учнів.    
 
Підсумки  навчальних досягнень учнів Ліцею 2014 – 2015 н.р.
 
  10 -12 % 9-12 % 8-12 % всього %
5-І 5 21 5 21 6 25 16 66
5-ІІ 8 35 3 13 7 30 18 78
6-І 3 12,5 7 29 6 25 16 66
6-ІІ 2 10 1 4 7 3 10 43
7-І - - - - 4 21 4 21
7-ІІ 3 14 5 24 9 43 17 81
8 1 5 4 18 7 32 12 55
9-І 1 6 3 19 3 19 7 44
9-ІІ 4 22     10 56 14 78
10 5 21 1 4 4 17 10 42
11 2 11 4 22 7 39 13 72
Всього 34 15 33 14 70 30 137 59
 
 
Відмінників навчання в 2014 – 2015 н.р. -  34
Переможців конкурсу «Семестр» (учні з досягненнями 8-12 б) – 137
Результативність роботи з обдарованою молоддю
Результати  ІІ районного етапу олімпіад:
І місце – 6
ІІ місце – 19
ІІІ місце – 31
Всього - 56
З них
Інформатика – 12 місць
Математика – 10 місць
Біологія – 7 місць
Світова література – 5 місць
Українська мова – 5 місць
Англійська мова – 5 місць
Хімія - 4 місця
Географія – 2 міста
Психологія – 2 міста
Німецька мова – 1 місце
Результати  І міського  етапу олімпіад:
І місце – 1- Скупов Сергій -  біологія
ІІ місце – 2 -  Щепанюк Олена - укр.мова та література, П’яткевич Дарина - біологія
ІІІ місце – 11
Всього - 14
З них:
Біологія – 5 місць
Математика – 3 місця
Українська мова – 3 місця
Фізика – 1 місце
Інформатика – 1 місце
Англійська мова – 1 місце
 
Результати районного етапу конкурсу МАН:
І місце – 15
ІІ місце – 6
ІІІ місце – 6
Всього – 27 місць
З них:
Світова література – 10 місць
Фізика – 4 місця
Математика – 4 місця
Біологія – 2 місця
Українська мова – 2 місця
Інформатика – 2 місця
Історія – 2 місця
Психологія – 1 місце
 
Результати міського
етапу конкурсу МАН:
І місце – 2 Урсул Владислав
ІІ місце – 5
Всього – 7 місць
 
З них:
Інформаційні технології – 4 місця – Урсул Влад
Українська література – 1 - Щепанюк Олена  - укр. літ.
Геометрія – 1 місце – Урсул Влад
Екологія – 1 місце – Халета Марія
 
Результати Міжнародних і Всеукраїнських конкурсів:
Кенгуру – 92
Відмінний результат – 28
Добрий результат – 64
Бобер (інформатика 5-6 кл) – 7
Відмінний результат – 1 Черненко Варвара
 
Добрий результат – 6
1.Куделя Вероніка
2.Корнійчук Олег
3.Мельник Марк
4.Певзнер Артур
5.Найда Данііл
6.Зарицький Кирило
 
Золотий колосок – 6
Срібний колосок (3 предмета) – 7
Срібний колосок (2 предмета) – 30
Срібний колосок (1 предмет) - 63
Результати конкурсу «Кращий клас Ліцею»
І місце – 5-ІІ клас, класний керівник Тананай Т.М.
ІІ місце – 7-ІІ клас, класний керівник Домрачева Л.В.
ІІІ місце – 5-І клас, класний керівник Дворнік А.В.
Організація виховної роботи
Значна кількість часу приділяється залученню учнів 5-6 класів до волонтерської діяльності, в ході якої учні брали участь у таких акціях як «Метелики надії», «Каштани миру», «Від серця до серця», «Хай твоє серце б’ється», «Лист воїнові», «Чобіток». Учні 7-11 класів теж активно залучалися до проведення цих акцій. Вони брали шефство над молодшими класами та разом із ними створювали подарунки своїми руками, писали листівки, збирали необхідні речі для переселенців, які вимушені були виїхати з зони АТО та воїнів АТО, акція «Макулатура» (збір макулатури серед освітніх закладів м.Києва, кошти від якої були спрямовані на допомогу учасникам АТО, організована громадською організацією  «Київська міська спілка ветеранів АТО», що створена ветеранами 12-го Батальйону територіальної оборони Києва; «Збираємо банки для тушонки воєнним»; «Великодня посилка до зони АТО», «Посміхнись у березневий день» (благодійна допомога від батьківських комітетів класних колективів, направлена на підтримку учасників бойових дій), «Пасхальний кошик», «Зустріч з ветеранами Другої світової війни».
В рамках проекту «Батьківська наука» проходять навчально-виховні зустрічі учнів з батьками. В ході цих зустрічей батьки наших учнів розповідають про особливості своїх професій, проводять роботу по профілактиці правопорушень серед молоді, сприяють формуванню здорового способу життя.
В рамках проекту було проведено зустрічі із батьками учнів:
  1. «Особиста гігієна» - Коломацька О.І.
  2. «Професія вчитель – це професія від бога» - Росохата К.М.
  3. «Здоров’я на першому місці» - Шепіль Н.Б.
  4. «Лялька-мотанка» - Шепіль Н.Й.
  5. «Святий Андрій» - Гриців Т.С.
  6. «Моє майбутнє починається вже сьогодні!» - Березюк Р.А.
  7. «Я-майбутній захисник своєї держави» - Певзнер М.
  8. «Я і мій клас» - Бахмутова Л.М. (січень)
 
  • 27 вересня 2014 року - Загальноліцейний Родинно-сімейний етнофестиваль «Престижні гостини», в рамках якого було організовано ярмарку-продаж дитячих робіт; майстер-класи від батьків та дітей; етнокафе. Зібрані кошти 2400гр передано на доброчинність Волонтерській сотні (вул.Броварська 15). Всього у фестивалі взяло участь 220 осіб.
  • 14 жовтня 2014 р. - Районний конкурс вокалістів «Я це зможу» -  І місце - Александров Олег (6-І), ІІІ місце – Новицька Катерина(9кл)
  • Районний конкурс малюнків «Світ без насилля очима дітей» - учениці 6-І класу: Раздоріна Анна, Петрова Софія, Надашкевич Ольга, Стожок Анастасія – ІІ місце.
 
Наші ліцеїсти протягом І семестру 2014-2015 н.р. виконували КТС
соціально-інформаційні проекти «Україна- єдина країна»:
5-І – «Українські народні страви»
5-ІІ - «Україна – єдина країна»
6-І – «Українські народні страви»
6-ІІ – «Регіони України»
7-І – «Традиції Українського народу»
7-ІІ – «Міста України»
8-ФМ – «Державний Гімн України»
9-І – «Традиції українського народу»
9-ІІ – «Україна-єдина країна»
10-ФМ – «Небесна сотня»
11-ПМ – «Український фольклор»
 
Наші ліцеїсти протягом ІІ семестру 2014-2015 н.р. виконували НП
«Енергозбереження»:
5-І – «Енергозбереження – нагальна проблема сьогодення»
5-ІІ – «Будь економним!»
6-І – «Альтернативні джерела енергозбереження за кордоном»
6-ІІ – «Лампи. Види ламп»
7-І – «Альтернативні джерела енергії»
7-ІІ – «Вітряки – наше майбутнє»
8-ФМ – «Енергозбереження в наших оселях»
9-І – «Сучасні технології енергозбереження»
9-ІІ – «На порядку денному енергозбереження»
10-ФМ – «Енергозберегаючі технології»
 
Забезпечення повної загальної середньої освіти
та результати ЗНО 2015 р.
В 2014 – 2015 році ліцей «Престиж» закінчило  18 учнів 11 класу.
Учень Зубар Ілля здобув золоту медаль «За особливі успіхи в навчанні».
Всі випускники пройшли ЗНО з української мови та інших предметів за вибором.
      Результати ЗНО
2015 рік
     
        11 - ПМ        
Учень укр.
мова
мат-ка фізика англ.мова хімія історія біол
1 Шахін Алі 171,5 189,5   183,5      
2 Мартинко Марина 195 187,5 175,5 174,5      
3 Смирнова Марія 170       170   192
4 Рябошапка Віра 174 196   130,5   167  
5 Зубар Ілля 178,5 198 174        
6 Зеленська Анастасія 161,5 179 156 174,5      
7 Березюк Микита 177,5 197   173   156  
8 Дорош Тетяна 164 198     191    
9 Капранов Віталій 168 188 140 173      
10 Марчук Євген 176,5 185 170 165      
11 Філіпенко Роман 168,5 198 175        
12 Бесмертний Роман 190 198 193 183,5      
13 Летучий Дмитро 163,5 189,5 168 158      
14 Карпенко Олександр 165,5 194 172,5       165,5
15 Михайлюк Євген 170 197 187   175    
16 Власюк Владислав 150 188 190 163,5      
17 Колесник Роман 158 180 140        
18 Балибіна Анастасія 164            
 
Результати фінансово-господарської діяльності
 з червня 2014 року по червень 2015 року
 
Ліцей “Престиж” м. Києва розвивається завдяки підтримці благодійного фонду, з яким укладено договір про співробітництво. Відповідно до Закону України «Про благодійництво та благодійні організації», Статутних цілей   та благодійної програми “Підтримка та розвиток ліцею “Престиж” фонд сприяє розвитку ліцею, покращенню його матеріально-технічної бази, надає благодійну допомогу творчій обдарованій молоді та працівникам Ліцею.
У 2014-2015 навчальному році за сприянням Благодійного Фонду «Столична освіта» була проведена така робота :
 
І. Зміцнення матеріально-технічної бази:
  • замінили старі вікна на металопластикові у коридорі (ІІ поверх);
  • провели санацію каналізаційної системи та чистку каналізаційних колодязів;
  • здійснили ремонт обідніх залі;
  • заправили вогнегасники
 
     ІІ. Облаштування території Ліцею:
  • систематично вивозиться  листя та будівельне сміття з території Ліцею;
  • проведено санітарну обрізку кущів, дерев та знесення сухостійних дерев;
  • здійснюється постійно благоустрій всієї території Ліцею;
 
ІІІ. Придбання ТЗН:
  • телевізори – 1 шт;
  • екран проекційний – 3 шт;
  • ваги механічні- 1 шт;
  • мікшерний пульт – 1 шт;
  • ваги електронні – 1шт.;
  • холодильник – 1 шт.;
  • газонокосарка – 1 шт;
  • водонагрівач – 1 шт;
  • ноутбук – 4 шт.;
  • комп’ютер у комплекті – 1 шт;
  • монітори – 1 шт.;
  • конструктор  LEGO – 2 шт.;
 
  2014-2015 2015-2016
компьютерів 27 46
ноутбуків 11 11
нетбуків 2 2
проекторів 6 10
 
ІV. Забезпечення навчально-виховного процесу:
  • організовано забезпечення канцелярськими , господарськими товарами, миючими та санітарно-дезинфікуючими засобами;
Придбано:
  • стіл учнівський 2-х місний – 10 шт;;
  • стільці для кабінету фізики – 20 шт;
  • пенал ДСП та шафа 4-х дверна – 2 шт;
  • антресолі – 3 шт;
  • стільці для кабінету інформатики та хімії – 40 шт;
  • комплект стендів для кабінету української мови;
  • комплект стендів для кабінету світової літератури;
  • медикаменти;
  • постійно проводиться обслуговування комп’ютерної техніки (ремонт та заправка принтерів,   ксероксів);
  • здійснена  підписка періодичних видань на рік;
  • закуплено методичну та навчальну  літературу;
 
V. Підтримка обдарованої молоді:
    
  • разові стипендії переможцям олімпіад та конкурсів МАН;
  • разові стипендії ліцеїстам, які беруть активну участь в житті Ліцею;
  • щомісячна стипендія переможцям конкурсу «Семестр»;
  • цінні подарунки Відмінникам навчання;
  • цінні подарунки ліцеїстам, які беруть участь у творчих конкурсах різного рівня;
  • екскурсійно-виховні заходи.
         
Перспективи розвитку ліцею в 2015-2016 н.р.
На 2015-2016 н.р. адміністрація Ліцею планує мережу з 11класів з максимальною потужністю. Для цього з  березня 2015 р. в Ліцеї проводились Дні відкритих дверей для учнів і батьків, працював клуб «Юні знавці математики» для випускників 4-х класів.
На цей час до 5-х класів  за результатами пробного тестування, що відбувалося у Дні відкритих дверей, рекомендовано на зарахування 44 дітини.
Мережа класів на 2015 – 2016 н.р.:
5-ті класи – 44 учні
6-ті класи – 45 учнів
7-мі класи – 38 учнів
8-мі класи – 39 учнів
9 клас – 21 учень
10-й клас – 24 учні
11-й клас – 23 учні
Всього 234 учні в 11 класах
 В 2015 – 2016 н.р. з 34 випускників середньої школи (9-ті класи)  продовжили навчання в Ліцеї 23 учні.
 
Забезпечення педагогічними кадрами і працівниками
В 2015-2016 н.р. прийнято на роботу нових педагогічних працівників:
1. Уколова Ніна Олександрівна – вчитель-методист української мови і літератури
2. Ненхо Тетяна Петрівна – «Відмінник освіти», вчитель-методист математики
3. Руденко Марина Євгенівна – вчитель-методист математики
4. Науменко Алла Анатоліївна – вчитель-методист математики
5. Спірідонова Ірина Сергіївна – вчитель фізики і математики
6. Романовська Наталія Ігорівна – вчитель англійської мови
7. Панькова Наталія Сергіївна –керівник гуртка математики
8. Бабенко Олеся Юріївна – вчитель образотворчого мистецтва
9. Гриців Тетяна Семенівна – вчитель англійської мови
 
В 2015-2016 н.р. прийнято на роботу нових  працівників:
Риндіна Тетяна Семенівна – секретар
Гайдамака Вікторія Анатоліївна – техпрацівник
Діденко Олена Валеріївна - техпрацівник

 



Вшанування Кобзаря цього року мало творчий характер, бо ліцеїстам було запропоновано представити "свого Шевченка" через долучення до вивчення творчості, через твори, які не залишили байдужими. Кожен учасник свята знайшов щось близьке для себе, чим поділився з іншими. Саме тому вечір пройшов у затишній родинній атмосфері та став спробою показати справжнього, живого Кобзаря, і при цьому без втрат пошани й любові до нього. Ми відкрили нові таланти серед декламаторів. Хотілося б відзначити креактивний підхід 8-ІІ класу при створенні відеоролика.

Щира подяка усім!

https://yadi.sk/i/SM9_yXWnq9UJw

Бізнес-Школа

"ЮніорБанк" на базі "ПРЕСТИЖУ"

ЮніорБанк це соціальна програма фінансової грамотності для школярів, що принципово відрізняється від звичних шкільних програм. Перш за все, це захоплюючий матеріал! У нас немає нудних уроків і конспектів, усе навчання проводиться в інтерактивній ігровій формі. Навчання фінансовій грамотності проходить у форматах:
Екскурсії у відділення ПриватБанку;
Бізнес-Квест;
Бізнес-Школа
ЮніорБанк не тільки навчає дітей фінансовій грамотності, але й підтримує програми здорового способу життя для школярів, проводить акції та конкурси, дає можливість дітям спілкуватися з однолітками з різних куточків світу.
В рамках співпраці із ПриватБанком на базі ліцею «Престиж» проводиться робота Бізнес школи та оголошується набір груп двох вікових категорій: 10-13 років та  14-16 років (реєстрація - запис у адміністрації чи секретаріаті Ліцею).Кількість учасників в групі до 15 осіб.

Важливо! Навчання - безкоштовно!
Бізнес-Школа – це:
  • Корисні знання про банківську систему, основи програмування, фінансах, історії грошей.
  • Цінні практичні навички: як знайти друзів, як стати авторитетом у класі, як заробити «перший мільйон», як управляти особистим бюджетом (і не тільки!).
  • Знайомство з однолітками різних шкіл, міст, областей, країн.
  • Спілкування з ТОП-менеджерами ПриватБанку.
  • Професійна орієнтація: «примірка» на себе роботи касира і інкасатора, кредитного експерта, маркетолога або керівника відділення.
Що на Вас чекає?
Це цикл захопливих занять для дітей від 8 до 15 років, на яких ми розкажемо про те, як:
  •  правильно ставити цілі та планувати бюджет;
  •  накопичувати та інвестувати;
  •  будувати комунікації в мережі Інтернет;
  •  побудувати свій перший start-up;
  •  усе про банківські технології.

Тренінги проводять співробітники та топ-менеджери банку! Кожний випускник отримує сертифікат про закінчення Бізнес-Школи. Навчання в школі цілком безкоштовне!