Педагогічний колектив

Методична комісія суспільно-гуманітарних дисциплін
 

Наумова Ніна Олексіївна - голова методичної комiсiї,  старший вчитель,  вчитель історії та правознавства вищої категорії
 
Тананай Тамара Миколаївна — відмінник освіти,  вчитель-методист, вчитель української мови та лiтератури вищої категорії 

Уколова Ніна Олександрівна - вчитель - методист, вчитель української мови і літератури    
       
Лозбина Альона Василівна - вчитель української і світової літератури першої категорії
 
Дорошенко Марина Леонідівна - вчитель світової літератури та художньої культури світу вищої категорії
 
Плебанський Михайло Володимирович - вчитель-методист, вчитель історії вищої категорії
 
Клименко Людмила Василівна - вчитель російської мови вищої категорії
 
Козак Христина Володимирівна - вчитель музичного мистецтва, спеціаліст

 
Методична комiсiя математики та інформатики
 
Руденко Марина Євгеніївна - голова комісії, вчитель - методист, вчитель математики

Турчина Вероніка Віталіївна — відмінник освіти, старший вчитель, вчитель математики вищої категорії

Ненхо Тетяна Петрівна - відмінник освіти, вчитель - методист, вчитель математики

Науменко Алла Анатоліївна - вчитель - методист, вчитель математики
 
Вакульчик Лілія Георгіївна — вчитель-методист, вчитель iнформатики вищої категорії
 
Васильєва  Дарина Володимирівна — кандидат педагогічних наук, вчитель математики, фізики, логіки другої категорії
 
Кученьова Тетяна  Володимирівна - вчитель інформатики першої категорії
 
Корсунов Віталій Геннадійович - вчитель математики першої категорії

Панькова Наталя Сергіївна - вчитель математики
 
Методична комiсiя iноземних мов
 
Мірошник  Валентина Євгенівна - голова методичної комісії, вчитель англійської мови вищої категорії

Коваленко Тетяна Анатоліївна —  старший вчитель, вчитель англiйської  мови вищої категорії
 
Весна Ольга Василівна — вчитель нiмецької мови першої категорії
 
Лізунова Олена Костянтинівна - вчитель польської мови
 
Тимошенко Василь Прокопович- вчитель англiйської мови вишої категорії
 
Фрол Марія Анатоліївна - вчитель англійської мови другої категорії
 
Довгич Анжела Василівна - вчитель англійської мови, спеціаліст

Романовська Наталія Ігорівна - вчитель англійської мови
 
Методична комiсiя природничих та фізкультурно-оздоровчих дисциплін
 
Томченко Наталія Петрівна - голова методичної комiсiї, вчитель хiмї і біології вищої категорії
 
Мазикін Віктор Васильович - вчитель фізики вищої категорії
 
Дворнік Наталія Володимирівна — вчитель географiї другої категорії
 
Волошен Олександр  Леонтійович - вчитель  фізики першої категорії
 
Пікож Альона Григорівна - вчитель біології першої категорії 

Дворнік Аліна Володимирівна - вчитель природознавства, вчитель першої категорії
  
Новосьолов Олександр Костянтинович —  вчитель фiзкультури