Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2015 - 2016 н. р.

ПІБ Клас Предмет Місце ПІБ вчителя
1 Абу Шамала Амір 10 WEB-дизайн 3 Вакульчик Л. Г.
2 Авраменко Артем 11 Математика 2 Ненхо Т. П.
3 Андрущенко Аліна 8 Комп. графіка 3 Кученьова Т. В.
4 Арзуманян Маріанна 10 Біологія
 
2 Томченко Н. П.
5 Артеменко Кароліна 11 Зарубіжна література 3 Дорошенко М. Л.
6 Власенко Світлана 10 Англ мова 3 Романовська Н. І.
7 Володько Анна 10 Англ мова 1 Романовська Н. І.
8 Губанова Валерія 11 Математика 2 Ненхо Т. П.
9 Жданов Олександр 6 Комп. графіка 1 Кученьова Т. В.
10 Інь Андрій 8 Офісні технології 3 Кученьова Т. В.
11 Колдаєв Дмитро 11 Біологія
 
3 Томченко Н. П.
12 Колдаєв Дмитро 11 Лінгвістика 3 Десятерик О. О,
13 Колдаєв Дмитро 11 Математика 3 Ненхо Т. П.
14 Колдаєв Дмитро 11 Фізика 3 Мазикін В. В.
15 Корж Катерина 6 Комп. графіка 1 Кученьова Т. В.
16 Корнійчук Олег 6 Математика 2 Спірідонова І. С.
17 Кумейко Олександра 9 Укр мова та література 3 Тананай Т. М.
18 Лісовик Софія 8 Географія 3 Дворнік А. В.
19 Лісовик Софія 8 Офісні технології 3 Кученьова Т. В.
20 Малевська Валерія 8 Укр мова та література 2 Уколова Н. О.
21 Мачуха Єлізавета 8 Англ мова 2 Романовська Н. І.
22 Мерзликіна Софія 11 Укр мова та література 1 Тананай Т. М.
23 Мерзликіна Софія 11 Біологія
 
3 Томченко Н. П.
24 Мерзликіна Софія 11 Зарубіжна література 3 Дорошенко М. Л.
25 Новицький Денис 9 Математика 3 Ненхо Т. П.
26 Паламарчук Юлія 10 Хімія 3 Томченко Н. П.
27 Раздоріна Анна 7 Комп. графіка 3 Кученьова Т. В.
28 Ратушна Ольга 11 Укр мова та література 3 Тананай Т. М.
29 Салан Марія 7 Комп. графіка 3 Кученьова Т. В.
30 Скупов Сергій 9 Біологія
 
3 Пікож А. Г.
 
31 Скуратівська Марія 8 Зарубіжна література 3 Дорошенко М. Л.
32 Старкова Олександра 8 Англ мова 3 Романовська Н. І.
33 Степаненко Анастасія 9 Географія 3 Дворнік А. В.
34 Стожок Анастасія 7 Укр мова та література 3 Тананай Т. М.
35 Урсул Владислав 11 WEB-дизайн 1 Кученьова Т. В.
36 Урсул Владислав 11 Комп. графіка 1 Кученьова Т. В.
37 Урсул Владислав 11 Математика 2 Ненхо Т. П.
38 Усачева Анастасія 6 Комп. графіка 3 Кученьова Т. В.
39 Харчук Антон 6 Математика 3 Спірідонова І. С.
40 Черненко Варвара 6 Математика 3 Турчина В. В.
41 Черненко Олексій 10 Математика 2 Руденко М. Є.
42 Швед Валерія 9 Біологія 3 Пікож А. Г.
43 Щепанюк Олена 10 Зарубіжна література 2 Дорошенко М. Л.
44 Щепанюк Олена 10 Математика 3 Руденко М. Є.
45 Щепанюк Олена 10 Офісні технології 3 Вакульчик Л. Г.
46 Щепанюк Олена 10 Укр мова та література 3 Уколова Н. О.