Результати конкурсу усного рахунку "Прагліміне"

10.02.2016 відбувся регіональний фінал Міжнародного конкурсу "Прагліміне" з усного рахунку у рамках Міжнародного україно-естонського проекту "Міксіке в Україні". 
Проект «Міксіке в Україні» реалізується за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства закордонних справ Естонії. Даний проект сприяє розвитку зв’язків між навчальними закладами різних областей України, зміцненню зв’язків між учнями, учителями з України, Естонії та інших країн Євросоюзу, підвищенню якості освіти за допомогою інформаційних технологій та розширенню можливостей розвитку навчання онлайн. Участь у цьому проекті є безкоштовною. 

Цього року ліцеїсти вперше брали участь у конкурсі "Прагліміне в он-лайн режимі. Учням пропонувалось три етапи, за результатами найкращих двох обирались претинденти на участь у регіональному фіналі.
До переліку учасників регіонального фіналу серед Києва, Київської області та Чернігівської області потрапили й наші ліцеїсти: Науменко Михайло 5 -II клас, Черненко Олексія 10 клас та Хованська Анастасія 6-I клас. Доречі, Науменко Михайло не тільки став кращий за загальним результатом по ліцею, а й посів перше місце серед учнів Києва та Київської області за результатами он-лайн змагань.

Учасники змагались у тріх вікових групах Чомучки (1-3 класи), Дослідники ( 4-6 класи) та Дівчата, Хлопці (7-11 клас)
Учні ліцею достойно представили себе на регіональному фіналі у Михайла Науменка та Олексія Черненка 2 місця. У Анастасії Хованської 4 місце. За участь всі отримали пам'ятні сертифікати, а за призові місця ще й цінні подарунки.
Вітаємо наших учасників !!! І бажаємо їм підкорення наступних вершин!